Pokoje

Zapraszamy Państwa do obejrzenia Naszych przytulnych pokoi, w których spędzą Państwo  miłe chwile, szukając zarówno odpoczynku jak również wrażeń związanych z pieszymi wędrówkach i białym szaleństwem.

Pokoje Dwuosobowe

Ilość: 3

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy pokoje dwuosobowe wyposażone w dwa pojedyncze  łóżka, szafę, stolik z krzesłami oraz telewizor. Każdy pokój ma oddzielny balkon z pięknym widokiem Karkonoszy bądź Gór Izerskich. ​Pokoje wyposażone są w łazienkę bądź umywalkę.

Cena: 55 zł za dobę

Pokoje Trzyosobowe

Ilość: 4

​​

Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery pokoje trzy osobowe wyposażone w trzy pojedyncze  łóżka, (bądź dwa łóżka oraz kanapę/łóżko piętrowe) szafę, stolik z krzesłami oraz telewizor.

Z każdego pokoju rozciąga się piękny widok na Karkonosze bądź Góry Izerskie.

Pokoje wyposażone są w łazienkę bądź umywalkę.

Cena: 55 zł za dobę

Pokój Czteroosobowy

Ilość: 1

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy czteroosobowy pokój rodzinny wyposażone w dwa pojedyncze łóżka, jedno łóżko małżeńskie, szafę, stół z kanapą, oraz telewizor.

Pokój jest bardzo duży, przestronny z pięknymi widokami na Góry Izerskie i Szklarską Porębę. ​Pokój wyposażony jest w łazienkę

Cena: 55 zł za dobę

Pokój Pięcioosobowy

Ilość: 1

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokój rodzinne wyposażony w cztery pojedyncze łóżka, jedno łóżko piętrowe, kanapę, szafę, stół z krzesłami, szafki nocne oraz telewizor.

Pokój jest bardzo duży, przestronny z balkonem oraz wspaniałymi widokami na Karkonosze. ​Pokój wyposażony jest w łazienkę.

Cena: 55 zł za dobę

© 2013 by Belweder IV

Rezerwację prowadzimy pod numerami telefonu:

+48 (75) 717 32 05
+48 502 268 837
Wszelkich informacji udzielimy również pod adresem e-mail:
belweder4@interia.pl
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Pokój Pięcioosobowy

Pokój pięcioosobowy z łazienką i balkonem z wspaniałym widokiem na Karkonosze.